Organizační tým festivalu je složen z dobrovolníků, kterým záleží na rozšíření myšlenek radostného, naplněného a láskyplného rodičovství do širšího povědomí (nejen) rodičů.

<b>Mirka Valašíková Křížová</b>
Mirka Valašíková Křížová
"Máma" projektu Mateřství SRO = Snadno, Radostně a Otevřeně a festivalu BÝT SPOLU
mirka@byt-spolu.cz nebo koordinatorprojektu@byt-spolu.cz
tel: 608 033 397


Jsem poradkyně kojení, nabízím kurzy nošení dětí v šátku a podporu v těhotenství, v době kolem porodu a v mateřství. Píšu články a kromě osobní podpory žen právě tvořím i online projekty na téma těhotenství, porodu a péče o miminko.

Jsem mámou tří kluků (2010, 2013, 2017) a festivalu Být spolu :). Ve svém úžasném manželovi mám velkou podporu, myšlenky láskyplné péče o děti sdílí se mnou. I díky němu se mohu věnovat osobní podpoře klientů, tvorbě webových stránek a psaní blogu a organizaci festivalu BÝT SPOLU.

<b>Janina Křížová</b>
Janina Křížová
Mirky pravá ruka a externí mozek :D, hlavní fotodokumentaristka
jkphotos@byt-spolu.cz


Jsem obyčejná maminka neobyčejné dcery, která mě každý den učí něco nového a to hlavně díky tomu, že jsem se já naučila jí naslouchat a být kontaktním rodičem 🙂

Byla bych moc ráda, kdyby díky festivalu Být spolu, tak jako já díky předchozím ročníkům a hlavně díky podpoře mého milovaného muže, mohly být všechny maminky a jejich drobečci tak šťastní jako já a moje sluníčko. Proto se s radostí podílím na organizaci festivalu a starám se o focení festivalu a jsem autorkou výstavy newborn baby & newborn mom.

<b>Jindra Kříž</b>
Jindra Kříž
Janiny pravá ruka, mužský element v ženském kolektivu, Ferda mravenec, šofér a přidržtaška 😀


Jsem táta jedné malé ďáblice, která mi život otočila naruby a ještě mu vysypala kapsy. Sedí na mojí židličce, jí z mého talířku, spí v mojí postýlce... ale mám jí rád.

Pro festival Být spolu dělám všechno, co je potřeba. Při přípravách akce tahám ženské zpátky na zem, aby nelítaly v oblacích, dělám řidiče, údržbáře, kritika... Prostě jsem takovej Ferda mravenec 😀

<b>Petra Šetele</b>
Petra Šetele
Vyjedná, zařídí, domluví, vymýšlí nové nápady... a ještě s vámi komunikuje na FB a píše ty krásné posty
petra@byt-spolu.cz

Jsem mámou mé milované holčičky Štěpánky, díky které se každý den učím - užívat si život.
Naučila mě být kontaktním rodičem ve všech směrech. Otevřela mi dveře na místa, kam bych se dříve ani nedostala.

Píšu svůj blog o mateřství MendŠ na Facebooku, napsala jsem knihu pro děti "Jak se Oříšek naučil pomáhat" a mám svůj Nadační fond Štěpánka, který pomáhá plnit přání a sny znevýhodněným dětem ❤️ a tak nějak celkově se snažím být aktivní.
Festival Být spolu je pro mě nová super výzva a doufám, že se dílo podaří na jedničku 👍